Mam na imię Sonia i specjalizuję się w manualnych terapiach estetycznych twarzy.

Wykształcenie

Z wykształcenia jestem kosmetologiem - ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. To tam po raz pierwszy miałam styczność z masażem oraz naturalną pielęgnacją.

Swoje umiejętności rozszerzałam pracując w jednym z krakowskich spa, gdzie wykonując głównie masaże ciała uczyłam się odpowiednio mocnego dotyku i wyczucia relaksu potrzebnego Klientowi.

Kobido

Sztuki Kobido nauczyłam się w czerwcu 2020 roku u Tomasza Tomasika w Akademii Spa.

To była moja pierwsza styczność z manualnymi terapiami twarzy, która otworzyła mi drogę do odkrywania efektów masaży, budowania relacji z Klientami i zbierania doświadczenia.

Facemodeling Program

Terapii Facemodeling Program uczyłam się w Sopocie u Anety Hregorowicz-Gorlo w październiku 2021 roku. Szkolenie to całkowicie zrewolucjonizowało moje dotychczasowe poglądy i umiejętności i pozwoliło mi wejść w zupełnie nowy wymiar holistycznej terapii odmładzającej.

W międzyczasie, również u Anety, ukończyłam szkolenie z kinesiotapingu bio-estetycznego twarzy, aby w prosty sposób móc realnie przedłużać efekty uzyskane w gabinecie.

Plany na przyszłość

Obecnie ciągle poszerzam swoją wiedzę w oparciu o publikacje polskich i zagranicznych ekspertów w dziedzinie manualnych terapii. Dalsze plany obejmują między innymi kolejne kursy z najbardziej zaawansowanych technik pracy z tkanką. W tym celu wybieram tylko takie szkoły, które oferują najwyższą jakość teoretyczną i praktyczną.

Pracuję również nad kilkoma projektami własnymi, których efekty pojawią się (mam nadzieję) jeszcze w tym roku.